ОБЕРЕЖНО КІР!

Дата: 18.01.2019 12:41

Вакцинація – єдиний ефективний спосіб захисту від інфекційних захворювань. Імунна система реагує на введену вакцину, виробляючи імунітет проти інфекції і так формуючи у вашої дитини захист проти хвороби.

Дуже важливо, щоб 90–95 % дітей мали імунітет проти інфекційного захворювання, тоді інфекція не поширюється територією країни, навіть якщо буде завезена з іншої держави.

Дитина, яка не отримала щеплення, наражається на великий ризик захворіти й отримати ускладнення. Зокрема, у таких дітей при зараженні гепатитом В розвивається хронічний гепатит В, який призводить до розвитку цирозу та раку печінки.

Діти, які не щеплені від кору, можуть перенести хворобу у важкій формі, що призводить до ускладнень і смерті.

Профілактичні щеплення є обов’язковими й абсолютна більшість дітей їх легко переносить.

Кір проявляється високою температурою, нежитем, кашлем, висипом, іноді до симптомів додаються блювання і пронос.

Він небезпечний тим, що може ускладнитися пневмонією чи викликати ураження головного мозку.

КНП «ЦПМСД с. Волока» закликає батьків бути уважними та відповідальними до власного здоров’я та здоров’я ваших дітей.

Матеріал підготовлений з ініціативи центру економічного зростання Волоківської ОТГ в рамках проекту ЄС «Різні громади - спільні рішення для економічного зростання», який реалізується в рамках ЄС «Мери за економічне зростання»