Центр економічного розвитку Волоківської ОТГ

ЦЕНТР ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ВОЛОКІВСЬКОЇ ОТГ РОЗПОЧАВ СВОЮ РОБОТУ.

В межах проекту М4ЕG «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання», за підтримки ЄС, розпочато роботу центру економічного розвитку Волоківської ОТГ.

05 жовтня наймано адміністратора центру економічного розвитку Пентелейчук О. М., який контролює процес проведення ремонтних робіт майбутнього центру, а також шукає нові ідеї щодо економічного розвитку Волоківської ОТГ.

У соціальній мережі вже є сторінка Центру економічного розвитку Волоківської ОТГ (https://www.facebook.com/groups/2508287589195435/), де можна побачити основні новини, що стосуються нашої громади. Рушійною силою у формуванні економіки має бути молодь, яка «горить» ідеями і бажає змінювати громаду на краще. Також важливим чинником у цьому напрямку є їхня співпраця саме з місцевою владою.  Для цього плануються різноманітні зустрічі, тренінги семінари, майстер – класи. Все спрямовано для надання допомоги, роз’яснювальної роботи та інформації, яка буде сприяти розвитку бізнесу в громаді, а отже і її економіки.

1 березня, у перший день весни, коли природа розпочинає свій новий цикл життя, відбулося офіційне відкриття нового простору для комунікації та розвитку – Центру економічного зростання у Волоківській ОТГ за адресом с. Волока, вул. В. Александрі, 80-В (у приміщені Будинку народної творчості і дозвілля). Це є першим таким місцем, де будуть поєднуватися різні категорії населення громади – школярі, молодь, підприємці, активні громадяни для корисного спілкування, для вирішення суспільних викликів та саморозвитку.

Даний центр створений в межах грантового проекту Європейського Союзу в рамках ініціативи Мери за Економічне Зростання, "Різні громади - спільні рішення  для  економічного зростання" за підтримки Агенції розвитку громад Буковини та Волоківської сільської ради.

В добрий час!

Діяльність Центру економячного зростання протягом року