Діяльність відділу освіти, молоді та спорту, культури і туризму

Зустріч Народного депутата Верховної Ради України, Тіміша Григорія Івановича, з колективом Волоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

10 травня Григорій Іванович Тіміш завітав до школи з приємною новиною -  презентувати нове обладнання та меблі для освітніх потреб ОТГ, яке потрапило до закладу за запитом до Уряду. Це наддало можливість не тільки обговорити проблемні питання необхідності покращення матеріальної бази ЗЗСО, важливість сприяння оновленню сучасних засобів навчання в закладах освіти але й приємно поспілкувались з керівництвом громади, вчительским колективом та старшокласниками Волоківської ЗОШ.

15:07 11.05.2019

Зустріч з експертом Центрального офісу реформ при Мінрегіоні

Освіта відіграє ключову роль і має особливе значення для процесу реформ. Не тільки тому, що потребує коштів, дає місце праці значній кількості мешканців, чи стосується кожного. Освіта – інвестиції у майбутне. Кожен хоче щоб його дитина самореалізовалася, була успішною у подальшому житті. Саме це обговорювали 18 березня учасники круглого столу - зустрічі яка відбулася на базі Центру економічного розвитку Волоківської ОТГ з Сергієм Дятленком, експертом з питань освіти Центрального офісу реформ при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.  Ініціаторами робочої зустрічі виступили Чернівецький Центр розвитку місцевого самоврядування (директор Тетяна Татарчук) та відділ освіти, молоді та спорту, культури і туризму Волоківської ОТГ (начальник Родіка Тіміш).

18:02 19.03.2019

Вебінар – нарада з питань реалізації профілактичної роботи щодо запобігання негативних проявів у поведінці підлітків

12 березня педагогі Волоківської ОТГ долучилися до вебінар – наради проведеної спільно ДОН ЧО (Ісопенко І.Ю.,заступник директора ДОН), ІППО ЧО (Богачик Т.С., заступник директора ІППО з науково-методичної роботи; Романовська Д.Д., завідувач НМЦППСР, координатор заходу) та освітянською спільнотою області з питань реалізації профілактичної роботи: методології та алгоритму дій, щодо запобігання негативних проявів у поведінці підлітків, формування цінностей життя, розвитку навиків довірливого спілкування тощо.

18:37 13.03.2019

«Профілактика та подолання конфліктності та жорстокого поводження в учнівському колективі. Здійснення профілактики шкільного і домашнього насилля»

На даному етапі розвитку суспільства особливу увагу привертає проблема насильства, яка є одним із факторів, що збільшує соціальну нестабільність та криміногенність. За даними соціологічних досліджень насильству піддаються два мільйони дітей щорічно. Поступово насильство стає невід'ємним компонентом оточуючого середовища, впливає на формування особистості, на суспільну свідомість, а отже, і державу. Психотравми негативно позначаться на фізичному та психічному здоров'ї, можуть мати небажані наслідки у вигляді девіантної і кримінальної поведінки дітей. Прояви насильства, булінгу, мобінгу, конфліктності і жорстокості набувають поширення умовно в трьох площинах: школа, сім'я, вулиця. У школі розв’язувати подібні проблеми та забезпечувати психолого-педагогічний супровід та профілактику таких асоціальних явищ покликані психологи та соціальні педагоги.

18:33 13.03.2019