Блог як засіб реалізації себе в інформаційному просторі

Сьогодні у Волоківській ОТГ вперше провели тренінг по блогерству для молоді. Цей тренінг був проведений як відповідь на запроси молоді, згідно результатів анкетування яке ми проводили раніше, тема блогерства виявилась актуальною і цікавою для молодих людей. Спікером був Олексій Скобеев - засновник Еко-Культура у Чернівцях, який проводить дуже багато різноманітних заходів з молоддю.   Було приємно бачити що серед наших мешканців є вже декілька молодих осіб зацікавлених цією темою, а саме як розкрутити свій власний блог для того щоб на цьому заробляти. Вони активно спілкувалися зі спікером задавали уточнюючі питання в яких програмах краще працювати, на яких контентах, про різні формати блогерства, про авторське право та плагіат та багато іншого.

Метою організації даного тренінгу було дати учасникам якомога більше корисної інформації на тему блогерства, яке за останні роки стало майже повноцінною професією для великої кількості людей,  учасникам повірити у свої здібності, слугувати поштовхом у розкриті свого таланту на шляху до самореалізації, та фінансової самодостатності.

Цей тренінг був організований центром економічного розвитку у Волоківській ОТГ, в межах проекту ЄС M4EG "Різні громади - спільні рішення для економічного зростання" за підтримки Агенції розвитку громад Буковини. Дякуємо за допомогу в організації даного заходу та за гостеприємність  адміністрацію Волоківської ЗОШ.

Учасникам тренінгу дякуємо за активність, за зворотній зв'язок, ми проаналізуємо ваші відгуки і зробимо висновки як покращити свою роботу.