День пам'яті Героїв Небесної Сотні - захід у Грушівському НВК І-ІІ ст.

Дата: 21.02.2019 15:22

20 лютого … ця дата – кривава незагойна рана на сторінках нашої  історії.  Зринають в пам’яті  і в наших  серцях ті жахливі події, що відбулися  на вулиці  Інститутській у Києві. Юні хлопці піднялися  на боротьбу за людську гідність,  за краще майбутнє  для своєї  держави. Але якою була ця боротьба? Звичайно, не рівною. Захистом  проти ворожої  кулі  снайпера слугували  фанерні щити, а зброєю була - бруківка. Але вони не зважали на це, бо в серці  горіла любов  до України і жевріла надія  бачити її кращою...

Кажуть, час лікує. Та 5 років вже минули від тих подій, не зміг затягнути рани  в наших  душах, що їх випалили  події  лютневих днів 2014 року.

І сьогодні знову важким спогадом відгукнулися у серцях  учнів Грушівського НВК І-ІІ ст. під час круглого столу на тему: «Герої нашого часу». Даний захід організував вчитель історії Вільчак Д.Д. для учнів 7-9 класів, з демонстрацією презентації «На варті наших душ – Небесна Сотня». Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих героїв.

Також, у закладі була організована тематична виставка присвячена героїчним подіям Майдану.

Заступник директора з ВР                          Д.В.Зінкевич