До уваги місцевим підприємцям

Дата: 04.10.2019 10:34

Вашій увазі представляється матеріал “Експорт одягу до Європейського Союзу. Гід для українських підприємців”. Гід ознайомить вас з характеристиками ринку одягу ЄС і тенденціями його розвитку, розповість про обов’язкові та добровільні вимоги до одягу, ключові канали реалізації продукції. А також перспективні сегменти ринку. Гід містить велику кількість практичних порад щодо знаходження партнерів на ринку ЄС та особливостей ведення бізнесу з ними, а також детальний опис досвіду української компанії-експортера виробів жіночого трикотажу.

Всі матеріали по даній темі знаходяться за посиланням

Інформацію підготовлено в рамках проекту «Різні громади - спільні рішення для економічного зростання», який реалізується через ініціативу «Мери за економічне зростання»

#M4EG #Агенція_розвитку_громад_Буковини #Різні_громади_спільні_рішення_для_економічного_зростання