Нацбанк подовжив перехідний період у впровадженні IBAN

Дата: 07.10.2019 12:26

До 12 січня 2020 року банки будуть приймати до виконання документи на переказ коштів, у яких заповнені або пара реквізитів «Код банку» і «Рахунок», або рахунок за стандартом IBAN, а з 13 січня 2020 року — тільки рахунок за стандартом IBAN. Наголошується, що таке рішення Нацбанк прийняв на прохання Державної казначейської служби.

Що таке IBAN

Нові рахунки IBAN складаються з 29 буквено-цифрових символів у такій послідовності:

• код України – UA-2 букви;
  • контрольний розряд – 2 цифри;
  • код банку – 6 цифр;
  • рахунок – довжина номера рахунку не є фіксованою.

Що відомо:

З 5 серпня в Україні почалося введення міжнародного номера банківського рахунку IBAN відповідно до вимог стандарту ISO 13616.

На розрахунки з використанням міжнародного стандарту банківського рахунку IBAN перейшли 29 українських банків.

Джерело за посиланням

Інформацію підготовлено в рамках проекту «Різні громади - спільні рішення для економічного зростання», який реалізується через ініціативу «Мери за економічне зростання»

#M4EG #Агенція_розвитку_громад_Буковини #Різні_громади_спільні_рішення_для_економічного_зростання