Cвято «День Вчителя» у Грушівському НВК

Дата: 08.10.2019 11:52

З самого ранку, 4 жовтня, учні 8-9 класів, підготовлені заздалегідь, провели перші два уроки замість своїх вчителів. У подарунок всім педагогам закладу, учні 1-9 класів разом із класними керівниками, вчителем музичного мистецтва Садовеєм Г.М. та педагогом-організатором Мудрак М.Г. підготували виховний захід «Вітаєм вас, учителі!». З уст школярів прозвучали цікаві привітання, вірші, пісні, анекдоти та загадки про тяжку професію Вчителя. Наприкінці свята ансамбль "Busuioc" (учні 2-5 класів) подарували присутнім народний румунський танець, а учениця 5-го класу Патрісія Іванець виконала мелодію на панфлейті "Dorinta mea".