Гарний приклад як має працювати бібліотека у школі

Дата: 08.10.2019 15:43

Минулого тижня в шкільній бібліотеці Валякузьминської ЗОШ була проведена зустріч з учнями першого класу. Відтепер вони теж стануть частими гостями у бібліотеці, як і решта учнів, які з нетерпінням біжать до заповітної кімнати за новою книжкою з новою історією!

Гасло місячника: «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня». Головною метою діяльності бібліотек закладів є забезпечення якісного бібліотечно-інформаційного обслуговування учасників освітнього процесу та надання допомоги педагогам у всебічному розвитку особистості з глибоко усвідомленою громадською і соціальною позицією, системою наукових знань відповідно до інтересів Української держави.