Увага! Для учнів проводять конкурс короткометражок – можна виграти 20 000 гривень

Дата: 17.10.2019 10:02

Четвертий конкурс дитячих фільмів Чілдрен Кінофест почав приймати короткометражки дітей віком 7-14 років. Подати свою роботу можна до 26 квітня 2020 року включно за цим посиланням. На конкурс приймають фільми тривалістю від 1 до 8 хвилин. Жанрових і тематичних обмежень немає.

Кожен учасник може подати до 5 робіт. Десятку фіналістів оголосять 19 травня 2020 року. Їхні роботи покажуть у містах-учасниках фестивалю.

За перемоги також передбачені призи:

за найкращий фільм – 20 000 гривень;

приз глядацьких симпатій – 10 000 гривень;

найкращі дитячі фільми у категоріях 7-10 та 11-14 років – по 5 000 гривень.

Детальніше про конкурс можна дізнатись за цим посиланням.

Інформація підготовлена в рамках проекту «Різні громади - спільні рішення для економічного зростання», який реалізується через ініціативу «Мери за економічне зростання»

#M4EG#Агенція_розвитку_громад_Буковини#Різні_громади_спільні_рішення_для_економічного_зростання