Було дуже приємно бути частиною делегації з Чернівців і брати участь у такому великому заході -   VII Форум організаційного розвитку  громадянського суспільства "Мрія 3.0 Спроектований вплив", який проходив вчора в Києві в НСК "Олімпійський". Там ми мали змогу познайомитись з новими цікавими людьми, отримати корисну інформацію про донорів та актуальні гранти, про найактивніші громадські організації, про їх цікаві проекти та послуги які можна отримати від них. Також ми брали участь в різних міні-тренінгах по фаундрайзінгу, дізналися про те яким може бути зворотній зв'язок з грантодавцями, в якій формі можна подякувати всім учасникам проектів – донорам, своїй команді, та активним учасникам.

Цей масштабний захід зібрав разом самих активних і небайдужих осіб, на форумі було зареєстровано більше 2000 людей!  Були присутні дуже поважні особи Хюг Мінгареллі - Посол, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні, Оснат Лубрані – Координаторка системи ООН в Україні, Мартін Хагстрьом – Посол Королівства Швеції, Сюзан Косінскі Фрітц -  директорка місії USAID, та багато багато інших поважних осіб…

Всю корисну  інформацію постараємось використовувати у своїй роботі, та будемо ділитися з мешканцями нашої громади.

Гарно дякуємо Агенції розвитку громад Буковини, особливо Нелі Борисівні, за організацію даної поїздки, приємно бути частиною вашої команди!

#центр_економічного_розвитку_Волоківської_ОТГ

#M4EG