21 ВЕРЕСНЯ НА РІЗДВО ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ У ВОЛОКІВСЬКІЙ ОБ’ЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ СВЯТКУВАЛИ «ДЕНЬ ВРОЖАЮ».

Дата: 22.09.2017 15:01

Таке особливе свято було організоване у Волоківській об’єднаній територіальній громаді до якої окрім села Волока входить також Валя Кузьмина та Грушівка вже втретє. Було приємно бачити на даному заході таку велику кількість школярів, яких супроводжували батьки, молодь та людей похилого віку. Школярі влаштували ярмарок, на якому продавали власноруч приготовлені страви, картини вишиті бісером, малюнки намальовані акварельними фарбами, і навіть дерев'яний настінний годинник. Відвідавши захід, можна повністю погодитись зі словами голови ОТГ Валентина Глопіни, що свято вдалося. Також у громаді багато художніх колективів, які діють на базі будинку культури, і всі вони виступали на святі. Голова громади Валентин Глопіна відзначив: «До цьогорічного свята були залучені абсолютно всі установи громади: Волоківська школа, Грушівський НВК, Валя Кузьминська школа, сільська рада, священики. До свята за рахунок коштів громади було відремонтовано приміщення будинку культури. З цієї точки зору я вдячний процесові децентралізації, оскільки за останні 20 років ніякого ремонту в приміщенні не проводилось, а за цей рік ми здійснили чудовий ремонт. Хотілося б висловити слова подяки всім учасникам даного заходу та запевнити всіх, що традиції громади ми будемо розвивати, виховувати та передавати молодому поколінню».