Волокськи господарі, завоювали третє місце у конкурсу "Хорова священна музика"

Дата: 26.03.2018 18:08

Чоловічий хор церкви св. Миколая з села Волока 23 березня 2018 року брав участь у першому випуску конкурсу “Concursul coral de muzica sacra”("Хорова священна музика") в Ботошанах, Румунія. У категорії 3-4 голоса, волокськи господарі на чолі з диригентом Іон Ботнар, завоювали третє місце та грошовий приз.

Corul de barbati al bisericii sf. Nicolai din Voloca a participat la “Concursul coral de muzica sacra” editia I – Botosani, Romania in data de 23 martie 2018. La categoria de 3-4 voci, gospodarii voloceni, condus de Ion Botnari, s-au invrednicit de locul III fiind onorati si cu un premiu banesc.