Чернівецька область, Чернівецький район

ФК «ВОЛОКА» - ПЕРЕМОЖЕЦЬ БУКОВИНСЬКОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ – 2018

Дата: 16.10.2018 08:56
Кількість переглядів: 272

На стадіоні «Буковина» 6 жовтня 2018 р. відбувся фінальний матч Ліги чемпіонів районів Чернівецької області. У вирішальній зустрічі зіграли ФК «Бояни» (Новоселицький район) та ФК «Волока» (Глибоцький район).

Багаточисельна армія вболівальників побачила голи у другому таймі. На 67 хвилині матчу ворота «Волоки» вразив Даніел Раулюк. Коли здалося, що цьогорічна буковинська Ліга чемпіонів підкориться «Боянам», Максим Ілюк зрівняв результат. Основний час завершився з рахунком 1:1.

У додатковий час ФК «Волока» здобула перемогу з рахунком 2:1 та стала тріумфатором буковинської Ліги чемпіонів – 2018.

Кращими гравцями матчу визнано Даніела Раулюка (ФК «Бояни») та Михайла Гучика (ФК «Волока»).

Учасників фінального матчу нагороджували перший радник президента ФФУ, голова Чернівецької обласної федерації футболу Василь Орлецький та віце-президент ФФУ, президент асоціації ветеранів футболу України Олег Собуцький.