Правила превенції африканської чуми свиней (АЧС) на господарствах

Дата: 29.10.2018 13:04

В зв’язку з напруженою ситуацією та можливим масовим зараженням худоби, фермерам нагадують як не допустити поширення чуми у господарствах. Як повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби у Чернівецькій області, минулої п’ятниці на Буковині зареєстровано перший за сезон випадок африканської чуми свиней. В зв’язку з напруженою ситуацією та можливим масовим зараженням худоби, фермерам нагадують як не допустити поширення чуми у господарствах.

По-перше, не купуйте тварин без ветеринарних документів та проведених ветоглядів. Певний період свиней слід утримувати в закритих будівлях, не допускаючи їхнього контакту з іншою худобою та вигулу. Забезпечте закритий режим діяльності господарства, по можливості не допускайте сторонніх осіб, а самі працюйте на фермерстві у спецодязі. І останнє, хвору худобу не можна забивати та переробляти на туші.