Царівна української літератури…

Дата: 03.12.2018 10:46

Ольга Кобилянська належить до тих митців, хто своєю творчістю увійшов в скарбницю української літератури назавжди. Письменниця недаремно займає місце одного з перших українських авторів-модерністів, художні здобутки якого засвідчили європейський рівень української літератури кінця XIX - початку XX ст. Прихід в українську літературу талановитої письменниці був своєрідним подвигом її високого духу. 27 листопада в Грушівському НВК  відзначили 155-ту річницю від дня народження відомої української письменниці та громадської діячки Ольги Юліанівни Кобилянської.

Вчителем  української мови та літератури Оленюком В.О. був проведений єдиний урок для учнів 8-9 класів на тему: «Славна дочка Буковини», на якому всі присутні учні долучилися до прекрасного  світу творчості Ольги Кобилянської.

Вчителька української мови та літератури Онофрейчук Д.Г. організували спільно з учнями 6-го класу тематичну книжкову виставку творів «Ольга Кобилянська – царівна української літератури». Дану виставку мали змогу оглянути всі учні закладу, осмисливши велике значення даної письменниці для українського народу та для наших країв.