День Святого Валентина у Грушівському НВК

Дата: 15.02.2019 10:53

День Святого Валентина — щорічне свято, яке припадає на 14 лютого. За легендою, священик Валентин жив у третьому столітті. Тоді римський імператор заборонив своїм воїнам одружуватися, але Валентин продовжував таємно вінчати закоханих. За це його ув’язнили та потім стратили. Перед смертю він написав прощальну записку доньці тюремника, яку кохав усім серцем. Цей лист і став першою “валентинкою”. Цікаво і активно пройшли в цьому році заходи до дня Святого Валентина в нашому закладі. За день до свята, учні 8-9 класів спільно з класними керівниками та заступником директора з ВР оформили в школі куточок до Дня закоханих – приємний подарунок для своїх менших товаришів та для самих себе.

14 лютого, під керівництвом педагога-організатора, було проведено загальношкільну лінійку присвячену Дню Св. Валентина. Учні 9-го класу Мудрак Тетяна та Онофрійчук Максим розповіли дітям та вчителям про історію виникнення свята та як його святкують. Також, цього дня діти подарували “валентинки” своїм друзям та вчителям в знак дружби та вірності, любові та поваги.