Всесвітній день поезії відзначили у Грушівському НВК

Дата: 22.03.2019 13:16

21 березня у світі відзначають  метою якого є заохочення мовного розмаїття та підтримка мов, які зникають, за допомогою поезії. Цей день також покликаний сприяти розвитку поетичної творчості. Саме з метою популяризації поезії та вдосконалення вмінь виразного читання у Грушівському НВК І-ІІ ст. на уроках румунської та української літератури було проведено поетичний марафон. Учні декламували вірші, читали улюблену поезію, поринаючи у світ поетичного слова. Всі учасники і слухачі отримали задоволення від спілкування із прекрасним.

Так, поезія безперечно потрібна нам у житті, потрібна як чисте повітря, як сонце, як їжа і вода, як спілкування.