Вітання для учениць Грушівського НВК

Дата: 22.03.2019 15:57

Вітаємо учениць Грушівського НВК І-ІІ ст. з перемогою у районному етапі Конкурсу дитячо-юнацької творчості на протипожежну та техногенну тематику на базі Глибоцького РБТДЮ, а саме: Глопіну Кароліну Веніамінівну (І місце у номінації «Малюнок», середня вікова категорія) та  Шіман Андріану Андріанівну (ІІ місце у номінації «Малюнок», старша вікова категорія). На конкурс було подано 57 робіт, взяли участь учні з 21 школи району. Високоповажне журі врахували майстерність виконання робіт, техніку виконання, оригінальність, відповідність тематиці та насамперед естетичне бачення конкурсантів.