Волоківська громада
Чернівецька область, Чернівецький район

Блогерство: у ногу з часом

Дата: 26.03.2019 11:27
Кількість переглядів: 352

Блогерство: у ногу з часом

Фото без описуДілись тим, що ти для себе відкриваєш.

В цьому – найбільший шанс!

Тренінг і традиційні форми навчання мають суттєві відмінності. Традиційне навчання більш орієнтоване на правильну відповідь, і за своєю суттю є формою передачі інформації та засвоєння знань. Натомість тренінг, перш за все, орієнтований на запитання та пошук. На відміну від традиційних тренінгові форми навчання повністю охоплюють весь потенціал людини: рівень та обсяг її компетентності (соціальної, емоційної та інтелектуальної), самостійність, здатність до прийняття рішень, до взаємодії тощо. Звичайно, традиційна форма передачі знань не є сама по собі чимось негативним, проте у світі швидких змін і безперервного старіння знань традиційна форма навчання має звужені рамки застосування.

20 березня у Валякузьминській ЗОШ І-ІІ ступенів Глибоцького району відбувся тренінг для осіб, які ведуть або збираються вести блоги в Інтернеті. У цьому тренінгу взяли участь учні 9-го класу. Їх запросив до участі в тренінгу «Центр економічного зростання Волоківської Громади». Тренінг відбувався у рамках проекту ЄС «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання» (М4ЕG), який виконується за фінансової підтримки Агенції розвитку громад Буковини та Центру економічного розвитку Волоківської ОТГ. 

Засновник Єко-культури у м. Чернівці, Олексій Скобеєв провів тренінг з блогерства, заробітку та безпеки мережі Інтернет. Тренер розпочав заняття з уточнення, що таке блогінг і хто такі блогери. Розповів, які є різновиди блогів, дав поради щодо вибору платформ для ведення блогів і багато часу присвятив технічним тонкощам процесу цієї цікавої роботи. Багато уваги було приділено наповненню блогу – як текстовому, так і фото та відео.

Метою учасників тренінгу було опанувати або покращити навички блогерства (у різних форматах – тексти, аудіо, відео, мультимедіа).

Тренінг відбувся в компютерному класі. Під час тренінгу створилося неформальне, невимушене спілкування, яке відкриває перед учнями безліч варіантів розвитку та розв'язання проблеми, заради якої вони зібралася. Як правило, учасники в захваті від тренінгових методів, тому що ці методи роблять процес навчання цікавим, не обтяжливим.

Щиро дякуємо адміністратору центру Олені Пентелейчук, засновнику Єко-культури у Чернівцях Олексію Скобеєву та організаторам цього тренінгу.

 

І.Б.Токар,

заступник директора з НВР

Валякузьминської ЗОШ І-ІІ ступенів

Глибоцького району



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь