Всеукраїнський учнівський фізичний конкурс «Левеня» у Валякузьминській ЗОШ

Дата: 04.04.2019 10:18

У рамках проведення Тижня фізики 03.04.2019 року у Валякузьминській ЗОШ І-ІІ ступенів на виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 07.05.2012 № 553 "Про затвердження Положення про Всеукраїнський фізичний конкурс "Левеня", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 24травня 2012 року за №820/21132 відбувся Конкурс «Левеня».
Мета Всеукраїнського учнівського фізичного конкурсу «Левеня» –наукова популяризація та пропедевтика природничо-математичних знань серед учнів, аналізу та запровадження сучасних інноваційних освітніх технологій навчання в Україні.
Перевірити свої знання та інтуїцію, помірятися силами з ровесниками, яких об’єднує найцікавіша наука про природу – ФІЗИКА, мали можливість учні 7-9 класів, ті, хто любить думати і спостерігати змагатися і перемагати.