ПРОДОВЖУЄМО РОЗВИВАТИ КРЕАТИВНІСТЬ У ГРОМАДІ

Дата: 17.04.2019 15:39

Напередодні Світлого Свята Пасхи, 16 квітня, у нашій громаді був проведений пізнавальний майстерклас з Писанкарства, організований Центром економічного зростання громади.

Діти та дорослі познайомилися зі стародавньою технікою прикрашання писанок, символікою малюнків, з легендами які повязані з кожним візерунком.

Цей майстерклас провела цікава і творча людина, Ольга Бауер, засновник руху Еко-Культура у Чернівцях.

Продовжуємо розвивати handmade у громаді, знайомити дорослих і дітей з різними видами ручної роботи, які можуть перерости зі хоббі у прибуткову діяльність.

Цей майстерклас був організований Центром економічного зростання  Волоківської ОТГ, в межах проекту Європейського союзу M4EG«Різні громади – пільні рішення», за підтримки Агенції розвитку Громад Буковини, та Відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Волоківської ОТГ.