День Чорнобильської трагедії у Грушівському НВК

Дата: 25.04.2019 14:12

Була тиха квітнева ніч 1986 року. Тривожна і тиха, непроглядна і ясна, повна чарівних невловимих звуків, щира на кольори і запахи, повна чар і зоряного блиску у небесній високості та в глибинах сонної ріки. І враз запалало небо. Страшний вибух сколихнув повітря, заспану діброву, розбив сонне дзеркало води... Чорнобильська катастрофа… З метою вшанування пам’яті постраждалих від Чорнобильської катастрофи та належного відзначення 33-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС з 22-25 квітня 2019 року в Грушівському НВК були проведені наступні заходи:

• п’ятихвилинка в честь Чорнобильської трагедії;
  • конкурс малюнків;
  • класні години;
  • експозиція присвячена трагічній події;
  • єдиний урок «Чорнобиль – наш біль…»;
  • пам'ять постраждалих вшановано хвилиною мовчання.

Учні нашого закладу осмислили та усвідомили масштаби трагічних подій, виникло почуття відповідальності перед наступним поколінням, повага до людей, які віддали своє життя в ім'я майбутнього життя людства...

Підготовлено в межах проекту, що фінансується ЄС «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання»