Прощавай, Букварику!

Дата: 10.05.2019 10:12

6 травня у Грушівському НВК відбулося свято “Прощавай, Букварику!” – яскрава подія в житті першокласників. Це свято, на якому першокласники прощалися зі своїм першим і головним підручником – Буквариком. Друзі та родичі першокласників зустріли своїх малят, які враз стали дорослішими. Школярі розказали, чому вони навчилися та представили веселу абетку. Багато діти розповідали як вони Буквар вивчали, а скільки веселих пісень заспівали!

У гості до дітей завітали їх нові друзі: Читанка, Математика, Рідна мова, які задавали їм цікаві завдання і першокласники швидко і правильно виконували їх.

Свято Букварика – це перша сходинка у шкільному житті, яку учні подолали разом із своєю першою учителькою Мудрак М.Г., яка стала їм другою мамою, і другом, і мудрим наставником.

Наприкінці свята першокласники отримали в подарунок сюрприз підготовлений своїми батьками. Веселе свято з піснями, віршами, цікавими завданнями як для дітей так і для батьків залишило про себе приємні відчуття та подарувало радісний настрій на цілий день.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуПідготовлено в межах проекту, що фінансується ЄС «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання»