Не запускати "летючий непотріб", а посадити дерево, - до флешмобу запрошують випускників шкіл

Дата: 10.05.2019 09:19

Повітряні кульки - летючий непотріб! Не запускати повітряні кульки, а посадити дерева, закликають випускників шкіл всієї України. Чи знаєте ви, куди летять повітряні кульки після того, як їх відпустили в небо? Після тривалих польотів ці гумові залишки знаходять в природі як сміття. Тварини поглинають кульки і потім гинуть. Риби ковтають весь бруд і також гинуть. Здавалося б така радість, така краса, але насправді вона дуже сильно руйнує екологію.

Підготовлено в межах проекту, що фінансується ЄС «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання»