День пам’яті та примирення в Волоківській ЗОШ

Дата: 13.05.2019 12:51

Фото без опису8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.
8.05 Бібліотекар с.Волока Загарчук М.М провела захід з учнями школи
•Ви перемогли,ми пам'ятаємо•
Сподіваємось, що дані заходи, організовані нашою книгозбірнею, допоможуть нашим дітям-читачам усвідомити, що мир, спокій, злагода в державі – це найважливіше, чого ми прагнемо в наш, такий неспокійний, час.