День матері у Вололькому ДНЗ

Дата: 13.05.2019 13:01

Фото без описуУ ці травневі дні, коли прокидається від зимового сну матінка - природа, коли дзвенить у ніжній блакиті спів жайворонка, коли теплий, лагідний весняний вітерець ледь – ледь коливає шатро чаруючої зелені кущів та дерев, коли зацвітають перші квіти, приходить до нас прекрасне свято, свято народження життя, свято утвердження життя - Свято Матері.Саме тому сьогодні завідуюча бібліотекою-філією н.13 села Волока Загарчук Марія відвідала дитячий садочок щоб разом з діточками обговорити наскількі важлива МАМА в кожній долі,мама подарувала життя, піклується, оберігає, захищає, допомагає усе наше життя. Зі святом наші любі Матусі, здоров'я,щастя та любові!