Пишаємося нашими переможцями! "Юна еліта Глибоччини"- 2019

Дата: 13.05.2019 16:57

Нагородження переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Нагорода дирекції Волоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Георгій Поклітар) за ІІІ місце на ІІІ етапі олімпіади з біології  - учениця 9-го класу Ана-Христина Поклітар. Нагорода дирекції Грушівського НВК (директор Аурел Поповіч) за ІІІ місце на ІІІ етапі олімпіади з географії  - учень Максим Онуфрейчук.

Фото без описуФото без описуФото без описуПідготовлено в межах проекту, що фінансується ЄС «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання»