Увага! Безкоштовний курс на порталі Prometheus «Підприємництво. Власна справа в Україні»

Дата: 14.05.2019 09:13

Підприємницька ініціатива – невидимий і надпотужний чинник розвитку. Що це таке – бути підприємцем і мати власну справу? Часто людей стримують такі внутрішні чинники: «в нашій країні це складно», «я не розуміюся на цьому», «в мене немає стартового капіталу». Але часто для того, щоб наважитися почати власну справу, потрібно лише отримати певну сукупність практичних знань і надихнутися досвідом тих, хто вже успішно створив власний бізнес. Саме для цього і створили цей курс! З нього ви дізнаєтеся найголовніше, що потрібно знати кожному бізнесмену-початківцю.

Джерело за посиланням

Фото без описуПідготовлено в межах проекту, що фінансується ЄС «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання»