Всесвітній день вишиванки - свято, що заснували у Чернівцях

Дата: 16.05.2019 17:05

Всесвітній день вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. День вишиванки не має ніякого політичного підґрунтя, свято покликане популяризувати українську культуру і традиції. Вперше День вишиванки запропонувала відзначати студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин  Чернівецького національного університету Леся Воронюк у 2006 році. У цей день фото у вишиванках викладають у мережу не лише жителі України, а й далеко за кордоном.  А перед цим багатонаціональна Буковина продемонструвала красу костюмів і румунської вишитої сорочки. Далі фотозвіт  від святкування  Дня вишиванки у навчальних закладах освіти Волоківськоі ОТГ Валякузьминського ДНЗ (завідуюча, Юлія Руснак), Валякузьминськоі ЗОШ І-ІІІ ст. (директор, Світлана Паламар), Грушівського НВК (директор, Аурел Поповіч).