Безкоштовний курс на порталі Prometheus «Юридичні аспекти створення та ведення бізнесу в Україні»

Дата: 17.05.2019 13:47

Цей курс розрахований на широке коло осіб: як на тих, хто розпочав свій бізнес, і тих, хто лише планує започатковувати власну справу, так і на тих, хто навіть не думав про свій бізнес, але хоче отримати безцінні знання у цій сфері. Метою цього курсу є сформувати у слухачів розуміння, що усі юридичні формальності та вимоги не повинні відлякувати від започаткування власної справи, а є лише певними «правилами гри» для підприємців, знання яких значно полегшить задачу вирости із початківця в акулу бізнесу.

Джерело за посиланням

Фото без описуПідготовлено в межах проекту, що фінансується ЄС «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання»