Театр ляльок у Валякузьминській ЗОШ

Дата: 29.05.2019 17:32

29 травня 2019 р. до Валякузьминської ЗОШ І- ІІ ст. завітав Чернівецький обласний театр ляльок з виставою «Півник і Котик» до Дня захисту дітей. Вистава викликала гарний настрій, збагатила дітей враженнями, позитивними емоціями- все це сприяло їх загальному розвитку та естетичному вихованню. Щасливі посмішки, очі, що горять, і радісні обличчя учнів, після вистави лялькового театру переконливо свідчать, що діти люблять театр. В ході театральної вистави, діти знайомилися з почуттями і настроями героїв. Вони занурилися в незабутню атмосферу театру.

Щиро вдячні Філіі «Чернівецькоі птахофабрики» ПАТ «Агрохолдинг Авангард» директору Роману Івановичу Вівчару, які виявили спонсорську допомогу.

Педагог- організатор Загарюк- Дамян К. С.