Святкування Міжнародного дня захисту дітей у Валякузьминському ДНЗ

Дата: 03.06.2019 18:20

У Валякузьминському ДНЗ з нагоди святкування Дня захисту дітей було організовано і проведено декілька заходів. У перший День завдяки співпраці із начальником відділу освіти Волоківської ОТГ Тіміш Р.Я. та спонсором директором птахофабрики Вівчаром Р.І. було організовано безкоштовну лялькову виставу «Котик і півник». На другий день із концертною програмою завітали у наш садок Лека С.І., Меус В.Г. із учнями Валякузьминської ЗОШ, які не так давно були нашими вихованцями. А на третій день з дружнім колективом Валякузьминського ДНЗ було організовано та проведено цікавий, насичений, розважальний день для наших вихованців з цікавими конкурсами та естафетами. Нехай всі діти будуть щасливими!