Молодші учні Волоківської ЗОШ в гостях у Центрі економічного зростання

Дата: 05.06.2019 20:11

5 червня, Центром економічного зростання було організовано веселу пізнавальну вікторину "Ерудит" для молодшої ланки Волоківської ЗОШ. Найкмітливіші учні змагалися у різних конкурсах з математики, на уважність до деталей, на логіку, та уяву. Вікторина пройшла у ритмі великої перегонки та конкуренції, дітки пірнули з головою у конкурсах! З цікавістью дізнавалися новому, і ділилися здобутими знаньями! В кінці всі учасники отримали солодкий приз та диплом. Приємно організовувати і працювати з такими активними і любознавчими маленькими мешканцями нашої громади, сподіваємось у майбутньому ще більше працювати разом з ними, адже саме вони наше майбутне!

Довідково: Центр економічного зростання Волоківської ОТГ створено за підтримки ЄС в межах проекту M4EG