"День природи" у мовному таборі «Rainbow» при Грушівському НВК

Дата: 07.06.2019 17:59

Людина – маленька часточка природи, тому кожному з нас потрібно жити в гармонії із навколишнім середовищем. Екологічна культура учнів – одна з необхідних складових рис справжнього громадянина, який займає в суспільстві активну життєву позицію. У цій діяльності виховується як любов до природи, так і творча активність. Саме з цією метою 6 червня у пришкільному мовному таборі «Rainbow» при Грушівському НВК був проведений День природи, який розпочався із традиційних моментів: організаційних справ та ранкової зарядки. Пізніше була проведена вікторина «The nature in our life», спортивні ігри та відпочинок на природі (Picnic). Сподіваємося, що веселий дитячий настрій, який панував цього дня, передався всім присутнім.