Літній Мовний Табір, на базі Волоківськоі ЗОШ І-ІІІ ст., продовжує свою діяльність

Дата: 10.06.2019 10:05

Для більшості дорослих і дітей літо - це найулюбленіша пора. Це час канікул і відпочинку, час ігор і сміху, час гарного настрою, ніжно-блакитного неба, яскравого сонця, дзвінкого й веселого дитячого сміху. Учні Волоківської ЗОШ розпочали літо цікаво, творчо й весело. Конкурси, вікторини, мовні змагання, складання казок, виспівування пісень, утворення слів, квести, декламація улюблених віршів, парні й командні ігри, таємні сховані символи й ... метання сірничків))) І ще багато різних цікавинок. Навчаємось, граючись! І в результаті - гарний настрій, веселощі, розвиток уяви, мовлення, а найголовніше - дружба й підтримка!»