«Прощавай, садочку!» у дошкільному підрозділі Грушівського НВК

Дата: 14.06.2019 10:52

Традиційно  щороку у червні місяці проходить випускне свято  «Прощавай, садочку!» у дошкільному підрозділі Грушівського НВК. Цьогоріч із родинного, теплого садкового гніздечка  до шкільного подвір‘я вилітають 10 вихованців старшої групи  «Веселка». Випускники на святі були в образах матросів, що покидають берег дошкільного острівця та на своєму кораблі перепливуть до іншого неймовірного острова під назвою «Школа». Із ніжністю, хвилюванням та найкращими побажаннями проводжали випускників працівники  закладу – усі,  хто навчав, виховував,  турбувався про здоров‘я, створював  затишні, комфортні умови для розвитку дітей. Також, не забули привітати наших «випускників-матросів» їхні маленькі товариші, вихованці середньої групи «Сонечко» разом зі своїми виховательками Романюк А.М. та Келдеруш А.І.

На випускному святі панувала особлива атмосфера: вихованці дякували директорові закладу Поповичу А.Л., вихователькам Головаті М.М., Головач М.М., музичному керівнику Садовею Г.М., керівнику гуртка англійської мови Зінкевич Д.В., помічникам вихователів Онофрійчук О.М., Попович Н.І., медичній сестрі, кухареві та, насамперед батькам, за виховання,  турботу, присвячуючи їм вірші, пісні, танці. Наприкінці свята дітки отримали перші в житті дипломи.

Бажаємо всім нашим випускникам – майбутнім учням 1-го класу – цікавого життя у Країні знань та щасливої долі!