Увага, нові можливості від USAID

Дата: 14.06.2019 13:39

USAID оголосило конкурс грантів, який покликаний прискорити економічний розвиток українських сільських громад та підтримати малі й середні агропідприємства в Україні. Проект передбачає одну угоду про співпрацю загальною сумою $35 млн протягом 5 років. Орієнтовна дата початку фінансування – 30 вересня 2019 року. Дедлайн подання заявок – 1 липня.

Проект USAID передбачає одну угоду про співпрацю загальною сумою $35 млн Конкурс грантів від USAID-Україна має на меті прискорити економічний розвиток сільських українських громад та підтримати більш продуктивні, сучасні й прибуткові малі та середні агропідприємства, які успішно інтегруються в конкурентні ринки як в Україні, так і на міжнародному рівні.

Що покликаний вирішувати в Україні проект USAID:

– збільшення прибутковості малих і середніх агропідприємств;

– розширення доступу малих і середніх агропідприємств до фінансування;

– створення справедливого і прозорого ринку земель сільгосппризначення;

– зменшення корупції в сільському господарстві.

USAID наголошує, що не приймає на конкурс заявки від фізичних осіб. Про це повідомляє Ресурсний центр «Гурт».