Найкращий відпочинок учнів Волоківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 18.06.2019 12:46

Екскурсія в Чернівцях, відвідування Чернівецького Національного Університету, кінотеатру, Комплекс Буковинська Троя - це також заходи під час оздоровчого періоду, який пропонують своім вихованцям вчителі Волоківськоі ЗОШ І-ІІІ ст.

"- Усі ми любимо канікули, відпустку, вихідні та свята, адже саме тоді в кожного з’являється час для омріяного і такого жаданого відпочинку. Мабуть, перелічити усі можливі види відпочинку неможливо, бо їх просто нереальна кількість, та й складати цей перелік необов’язково, але все ж у кожного з нас є свої конкретні, іноді специфічні вподобання"- відмічають вчителі Волоківської школи.

Екскурсії разом зі своїми однолітками, учнями рідної школи, вчителями - це завжди гарно проведений час.

"-Ми навіть далеко не їхали- бо живемо в найкращому куточку на Землі: Буковині!" - розповідають з захопленням діти!