Перша зустріч весільних виробників

Дата: 14.08.2019 21:02

Сьогодні відбулась перша робоча зустріч місцевих підприємців у Волоківській ОТГ за підтримки Центру економічного зростання. Виробників весільної продукції об'єднала загальна проблема - зниження об'ємів продаж власної продукції, зростання рівня конкуренції на ринку. На даній зустрічі виникла ідея створення весільного кластеру на території громади, адже всі потрібні елементи вже є у наявності. Потрібно лише об'єднати власні зусилля, щоб подолати разом цей критичний єтап, адаптуватися та знайти кращі рішення для всіх.   Також обговорювалися деталі створення та різні підходи щодо роботи даної асоціації весільних виробників.

Довідково: Центр економічного зростання Волоківської ОТГ створено за підтримки ЄС в межах проекту M4EG