ПІДПРИЄМЦІ ВОЛОКІВСЬКОЇ ОТГ ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМАТИКУ ВИХОДУ НА ЗОВНІШНІ ЕКОНОМІЧНІ РИНКИ

Дата: 28.08.2019 09:28

27 серпня відбулась друга робоча зустріч місцевих підприємців Волоківської ОТГ – фахівців весільної індустрії. Підприємці обговорювали проблематику виходу на зовнішні економічні ринки, нюанси та правила гри які там очікують, заходи що треба вжити щоб мати успіх та пристойні об'єми продажу.

Також на зустрічі були присутні представники Укрсіббанку, які представили місцевим підприємцям свої банківські послуги та інформацію потрібну для ведення зовнішньо економічної діяльності.

Будемо сподіватись що такі зустрічі матимуть постійний характер, стануть поштовхом для позитивних змін та зміцнення підприємницької діяльності, а саме весільної індустрії, притаманної спеціалізації  нашої териториальної громади.

Захід відбувся за сприяння та підтримки Центру економічного зростання.

Довідково: Центр економічного зростання Волоківської ОТГ створено за підтримки ЄС в межах проекту M4EG.