Новий корисний безкоштовний курс на порталі Prometheus для тих хто хоче розвиватися!

Дата: 02.10.2019 09:05

Чому одні країни, підприємства або ж люди стають фінансово успішними, а інші – ні? Якими є загальні принципи управління фінансами, які визначають успіх? Що треба врахувати, маючи бізнес-ідею? Як оцінити ефективність та інвестиційну привабливість бізнесу? Якими є найсучасніші тренди розвитку фінансів? Про це йтиметься в курсі "Фінансовий менеджмент" викладача Києво-Могилянської бізнес-школи Олексія Геращенка.

Цей курс орієнтований на такі категорії слухачів:

- люди, які замислюються над відкриттям власного бізнесу, тож потребують системного бачення фінансів підприємства;

- нефінансові менеджери, що бажають більш системно зрозуміти роботу бізнесу, для чого вкрай важливо здобути фінансовий погляд на роботу підприємства;

- фінансові менеджери, які прагнуть систематизувати свої знання, віднайти певні прогалини та визначити план власного розвитку;

- широке коло слухачів, що цікавиться фінансовою тематикою.

Даний курс можна знайти за посиланням

Інформацію підготовлено в рамках проекту «Різні громади - спільні рішення для економічного зростання», який реалізується через ініціативу «Мери за економічне зростання»

#M4EG#Агенція_розвитку_громад_Буковини#Різні_громади_спільні_рішення_для_економічного_зростання