Увага! Цікавий пізнавальний курс «Безпечність харчових продуктів» на порталі Prometheus

Дата: 03.10.2019 09:42

Що таке нове харчове законодавство України? Що воно дає бізнесу та споживачам? Хто такі оператори ринку? Що таке простежуваність у харчовому законодавстві? Що таке НАССР та як його правильно читати? Коли і хто має впровадити процедури, засновані на принципах НАССР? Чому гігієнічні вимоги є настільки важливими? Якщо вас цікавлять такі питання, то ви маєте можливість отримати відповіді на них. До вашої уваги курс Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач.

Курс е безкоштовним. Більше деталей за посиланням

Інформацію підготовлено в рамках проекту «Різні громади - спільні рішення для економічного зростання», який реалізується через ініціативу «Мери за економічне зростання»

#M4EG #Агенція_розвитку_громад_Буковини #Різні_громади_спільні_рішення_для_економічного_зростання