День захисника України у Валякузьминській школі

Дата: 15.10.2019 15:15

На передддень 14 жовтня – Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії (УПА), Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці – у Валякузьминській школі було проведено Єдиний урок «Слава героям України!», години спілкування , вікторини метою якого стало формування в учнів розуміння понять «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», плекання громадянських якостей, почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни усіх поколінь та історичних віх.

Класні керівники 2- их класів Алексейчук Ю. В.та Тарасова Л. К. провели свято «Козацькому роду, немає переводу».Хлопчики відчували себе справжніми козачатами , яким слід було пройти ряд завдань на : швидкість, хитрість , здібність , хоробрість , активність та ін.

Свято завершилось врученням медаль для всіх козачат.

І дорослим, і дітям було відрадно, що вони причетні до гарної із славних традицій – вшанування захисників Вітчизни.

Учні, з усією щирістю дитячої душі бажали нашим захисникам України благополуччя і сил, здоров’я і щастя, мужності, стійкості, витримки. А ще з великою надією висловлювали переконання, що Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає!