За сприяння програми U-LEAD з Європою було надано допомогу у вигляді санітарно — гігієнічних засобів
Дата: 09.06.2020 17:38
Кількість переглядів: 1487
![Фото без опису](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/103328420_932404717227343_7713233691593282194_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=p9c1bxcHJYMAX-OiYBm&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=f81586bc65df65ed1da4f80f2c37e5a0&oe=5F05CF44)
В рамках запобіганню поширення коронавірусу Covid-19,за допомогою міжнародного благодійного фонду Карітас України, та за сприяння програми U-LEAD з Європою було надано допомогу у вигляді санітарно — гігієнічних засобів для забезпечення медичних працівників Волоківської громади.
Волоківська ОТГ висловлює щиру подяку всім хто долучився до цієї акції!
« повернутися