Управління цивільного захисту

Дата: 10.02.2021 15:06

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

Про складні погодні умови на території Чернівецької області

11-13 лютого 2021р.

У зв’язку з виходом південного циклону по Чернівецькій області та місту  очікується ускладнення погодних умов:

11 лютого - вночі дощ, ожеледь, з переходом вдень в значний мокрий сніг, сніг. Вдень пориви північно-західного вітру 17-22м/с, хуртовина. На дорогах ожеледиця. Температура вночі від 4° морозу до 1° тепла, протягом дня похолодає до 8-10° морозу.

12 лютого вночі сніг, сильна хуртовина, вдень невеликий сніг. 12-13 лютого посилення північно-західного вітру 17-22 м/с, вдень 12 та вночі 13 до 25 м/с. На дорогах снігові замети. Температура вночі -12-17°, в горах 13 лютого до 20-25° морозу. (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий).

Такі погодні умови призведуть до перебоїв енергопостачання окремих населених пунктів, порушення на окремих ділянках доріг руху автотранспорту.

Начальник  управління                                                                Олексій Гайдай