Дата: 14.04.2021 10:25

Фото без описуПройшло девять днів з дня непоправної втрати для всієї Буковини та Волоківської громади...

Із сумом та слізьми схиляємо голову через непоправну втрату великих людей - Нікітовича Корнелія Федоровича та його дружини Одарки Іллівни.

Ми знаємо Корнелія Федоровича як надзвичайну Людину: відомий освітянин, громадський діяч, професор, інспектор, патріот, депутат Чернівецької обласної ради, член правління Румунського культурологічного центру «Еудоксіу Гурмазакі».

Корнелій Федорович все своє життя дбав про розвиток культури та освіти Буковини. Всі сили віддавав, допомагаючи людям. Ми знаємо й пам'ятаємо його як чесну, щиру, справедливу й світлу людину, яка ніколи не відмовить у допомозі, яка всю свою душу вкладає в роботу.

Щиро співчуваємо рідним та близьким у цей скорботний час. Хай Господь дасть сили пережити цей біль.

Молимося за упокій їхніх душ. Царство небесне.

Корнелій Федорович та Одарка Іллівна назавжди залишаться в нашій пам'яті і серцях.