Оплата комунальних послуг

Дата: 30.08.2022 13:59

В умовах підготовки підприємств теплопостачання до опалювального сезону 2022/2023 років одним із проблемних питань, що потребує особливої уваги, є питання заборгованості споживачів за спожиті теплову енергію та відповідні комунальні послуги.

Наразі оплата споживачів є основним джерелом надходжень підприємств житлово-комунального господарства, що дозволяє здійснювати цим підприємствам виплату заробітної плати працівникам, сплачувати за спожиті енергоносії', закуповувати паливно-мастильні матеріали та засоби для забезпечення та очистки питної' води.

Погашення значного обсягу боргів населення за послуги з постачання теплової' енергії та постачання гарячої води до початку опалювального періоду 2022/2023 років є запорукою належного його проходження та виконання теплопостачальними підприємствами своїх зобов’язань , у тому числі в частині розрахунків за природний газ з постачальником.

Оплата комунальних послуги в Ощад 24/7

Оплата комунальних послуги в Приват24