Важливо: влада просить громадян обмежити використання електрики 10.10.2022!

Дата: 10.10.2022 16:00

В Офісі президента просять українців сьогодні, 10.10.2022, за можливості, обмежити використання електроенергії у період з 17:00 до 22:00. Це допоможе пройти навантаження електромереж. Про це заявив заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко. «Є прохання до всього населення. Сьогодні такий важкий день для всієї країни. Треба усім разом попрацювати на нашу країну. З 5 вечора до 10 вечора у нас максимальне навантаження на енергосистему кожного дня. Сьогодні, це важливо, треба вимкнути світло в цей період, не користуватися електроприладами для того, щоб вся країна пережила цей важкий день», — наголосив він.

Якщо сьогодні ввечері ви зможете використати менше електроенергії - це суттєво допоможе енергосистемі та зменшить потребу у аварійних відключеннях.

Найбільш енерговитратними є такі прилади:

- електрообігрівачі;

- бойлери;

- кухонна електроплита;

- мікрохвильова піч;

- пральна машина;

- електрична духова шафа;

- електрочайник (кавоварка);

- праска;

- посудомийна машина;

- кондиціонер;

- пилосос;

- телевізор.

Зменшіть ввечері використання таких приладів, але користуйтеся ними після 23 години або в обідню пору дня. Енергетики вже працюють над тим, щоби забезпечити стабільну, надійну та безперебійну роботу енергосистеми.