Вічна пам’ять і слава українському воїну

Дата: 17.10.2022 18:44

Сьогодні прощалися з героєм з нашої громади, проводжали в останній шлях солдата, воїна військової частини А2582, буковинця Івана Голодрига. Він отримав важкі поранення під час ракетного обстрілу на Харківщині. Від них боєць загинув. Йому було 20 років. Добрий, світлий спомин про захисника України назавжди залишиться у пам’яті всіх, хто знав його, любив та шанував. Висловлюємо щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям. Сумуємо разом з Вами. Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас. Дякуємо всім хто прийшов вшанувати пам'ять героя і розділити біль з рідними.

Герой працював в підрозділі швидкого реагування "Тигр" у Чернівцях. "Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забрала життя ще одного нашого воїна. У районі проведення бойових дій під час ракетного обстрілу поблизу Ізюма отримав важкі поранення наш працівник Голодрига Іван Віталійович. Іван боровся до останнього, але доля розпорядилась іншим чином - обірвалось молоде життя...